slider ofirmie

Dysponujemy najwyższej klasy laserem Bystar Fiber 6225 firmy Bystronic. Urządzenie to wykorzystuje najnowszą technologię wzbudzania wiązki laserowej, co stanowi na ten moment najbardziej efektywny sposób cięcia laserowego.

 

Jesteśmy dystrybutorem stali nierdzewnych i węglowych. W naszej ofercie znajdują się głównie: blachy gorącowalcowane i zimnowalcowane, rury bezszwowe i ze szwem, pręty ciągnione i walcowane, kształtowniki, profile, płaskowniki oraz armatura.

Dostarczamy wyroby hutnicze w gatunkach  austenitycznych, superaustenitycznych, ferrytycznych, martenzytycznych oraz dwufazowych: stale Duplex, Super Duplex i Lean Duplex. Specjalizujemy się także w dostawach materiałów ze Stopów Niklu i Stopów Tytanu.

 

NASZE PRODUKTY

 

 

 


Realizacja zamówień w nietypowych wymiarach i gatunkach to dla nas standard.


Naszymi stałymi odbiorcami są zakłady chemiczne i petrochemiczne, rafinerie, elektrownie, zakłady maszynowe, stocznie oraz firmy wykonawczo-montażowe.

Dobrze znamy swoich klientów  i staramy się reagować na ich potrzeby. Wasz sukces jest  naszym sukcesem. Dlatego też stale poszerzamy ofertę produktową i serwisową elastycznie dopasowując się do Waszych życzeń.

OBSŁUGIWANE BRANŻE

#sekcja2 .custom { background-position: 50% 50%; background-repeat: no-repeat; background-attachment: fixed; -webkit-background-size: cover; -moz-background-size: cover; -o-background-size: cover; background-size: cover; }

Dysponujemy najwyższej klasy laserem Bystar Fiber 6225 firmy Bystronic o mocy 10 KW. Maszyna ta daje nam przewagę konkurencyjną w postaci wyjątkowo wysokiej jakości wycinanych elementów jak i błyskawicznego terminu realizacji usługi.

 

Posiadamy własny magazyn blach w różnych gatunkach, grubościach i formatach. Usługę cięcia laserowego oferujemy zarówno z materiału własnego jak i powierzonego. W naszym magazynie świadczymy także pozostałe usługi jak cięcie blach plazmą, cięcie produktów długich, foliowanie blach. Współpracujemy z najlepszymi centrami serwisowymi w Polsce. Na życzenie zlecimy dowolną obróbkę materiału m.in.: cięcie zwojów blach na arkusze, cięcie blach strumieniem wody, szlifowanie i szczotkowanie blach.

Chcesz poznać ofertę serwisową bliżej?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI